Książki i kursy

Maria Bucardi jest autorką kilkunastu książek, setek artykułów i tysięcy filmów z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałów, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołów, Aniołów, magii, talentów wyższych i weganizmu. Ukończyła studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiada przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Prowadzi liczne wykłady.

146-wyklad-Maria-Bucardi- lekcja magii miłosnej

Czy pragniesz, by cały Wszechświat wspierał Cię teraz na nowej drodze, a kwiaty rozkwitały u Twoich stóp, energia miłości i płodności wibrowała w powietrzu wokół Ciebie? Zobacz ten wykład z medytacją i wypełnij swoje życie energią wiosny!

magia-milosna-maria-bucardi książka ebook

Książka (ebook, pdf) „Magia Miłosna” Marii Bucardi. Rytuały i zaklęcia miłosne, przepisy, mikstury, by znaleźć lub odzyskać miłość. parta na doświadczeniu z 1.923 związkami! Rytuały i zaklęcia miłosne, uroki miłosne, jak odzyskać osobę kochaną, jak znaleźć miłość, przepisy na napoje miłosne i wiele innych…BESTSELLER!

rytualy-milosne-maria-bucardi książka ebook

Książka (ebook) „Rytuały Miłosne” Marii Bucardi. Najlepsze zaklęcia uroki i czary miłosne, magiczny krąg, księżyc w magii miłości, wybrane rytuały magii księżycowej m.in na ożywienie miłości w aktualnym związku, na wzbudzenie miłości, w celu znalezienia miłości. Rytuał na osłabienie barier i przeszkód dla związku. Afirmacja, wizualizacja jako technika magiczna. Rytuały całoroczne m.in „węzeł miłości” w celu odzyskania ukochanej osoby, „Różany” w celu w celu odzyskania ukochanej osoby i wiele innych… 

Lekcja-magii-w-formie-powiesci-Maria-Bucardi

Romantyczna i magiczna powieść!

Lekcja Magii Marii Bucardi w wyjątkowej, wciągającej i skutecznej formie. Jeśli uwielbiasz świat magii, powieści i pragniesz nauczyć się jak najwięcej, to jesteś w najlepszym miejscu!

  • „Mroczne Góry” autorstwa Marii Bucardi pdf
  • „W Zielonych Oczach Wiedźmy” autorstwa Marii Bucardi pdf i mp3
  • „Tajemnica Wiedźmy z Folsin” autorstwa Marii Bucardi mp3
  • 118 wykład online o Magu Transcendentnym