Jak działają rytuały Marii Bucardi? Historie miłosne

Magia miłosna, rytuały miłosne, Maria Bucardi, jak działają rytuały miłosne, historie

Wiele z nas uwielbia historie miłosne! Zwłaszcza te prawdziwe… Maria Bucardi w ciągu ponad 20 lat pracy profesjonalnej w rytuałach miłosnych, połączyła ponad 11 000 par, nie licząc tych osób, które chciały się związać z konkretną osobą, do czego nie doszło, ale za to spotkały swoją prawdziwą połowę! 

Taki zaskakujący obrót sytuacji okazał się wielkiem szczęściem, choć początkowo było zaskoczeni, nie zadowolenie, a nawet łzy! To pokazuje nam, że warto wierzyć, ufać w najlepsze rozwiązanie, nie poddawać się, nie naciskać, nie upierać się… Wszechświat może nam coś zabrać, tylko po to, by przynieść coś o wiele lepszego!

Każda sytuacja miłosna jest bardzo indywidualna, nie ma dwóch takich samych historii! Jest ich całe mnóstwo, ale przyjrzyjmy się tym poniższym…

Dawno, dawno temu, zgłosiła się młoda kobieta do Marii Bucardi z pewnym problem, na pierwszy rzut oka niezwiązany z miłością. Pracowała w stadninie, której właściciel był ciekawym mężczyznom, ale brakowało mu celu w życiu, marnował cenny czas, zdrowie i energię. Lubił korzystać z życia w sposób przyziemny i często pokazywał się w stanie tragicznym. Tak więc pani, która się zgłosiła, poprosiła o pomoc, by znalazł swoją miłość i zaczął się zachowywać na poziomie, dzięki czemu był również lepszym pracodawcom. Ona sama była niezainteresowana związkiem, ponieważ była bardzo zaangażowana w swoją pracę oraz marzenia, cele, plany na przyszłość. Co jednak się okazało… Czar zadział bardzo szybko i skutecznie, ukazując, że to właśnie oni są sobie pisani w miłości! Za pomocą rytuału, wszystko się rozjaśniło, ukazało w nowej odsłonie i rozbudziło uczucia. 

Lata temu odezwał się również do Marii Bucardi mężczyzna bardzo przystojny i bogaty. Stale zmieniał kobiety, miał najnowsze samochody, zegarki, mieszkał w pięknym miejscu i był właścicielem różnych posiadłości. Większość, by pomyślała, czego więcej potrzeba takiemu człowiekowi? A jednak, jego serce cierpiało. Nie mógł zaznać spokoju, że jedyna kobieta, która mu się prawdziwie podobała, nie zwraca na niego kompletnie uwagi! Młoda, nieśmiała osoba miała wręcz o nim złe zdanie! Im bardziej chciał się jej pokazać z dobrej strony, tym efekt był gorszy… Aż do momentu kiedy Maria Bucardi została poproszona o pomoc… W tej sytuacji nie wystarczyłby zwykły rytuał miłosny, ponieważ ta sytuacja była bardzo szczególna. Tu były potrzebne subtelne wibracje Światła i Miłości, które NIE oddziałują na cudzą wolną wolę, ale umożliwiają pokazanie się z nowej strony, delikatnie poruszają serca, wywołują to co najlepsze. Tak też się stało! Para otrzymała szansę, by poznać się na nowo z lepszej i autentycznej strony, są małżeństwem do tej pory!

Zdarzyło się również, że zgłosiła się pani w związku małżeńskiem, który rozpadał się przez zdradę. Mężczyzna wyjechał za granicę, aby więcej zarabiać i tam poznał kogoś innego. Kochał rodzinę, dlatego zależało mu na wysokim poziomie materialnym, jednak jego rodzina wolała jego, jako kochającego męża i ojca. Poprzez rytuał miłosny Marii Bucardi, który miał na celu oczyszczenie z negatywnych energii, zdrady i iluzji oraz następnie aktywowanie energii miłosnych, małżeństwo wróciło do siebie i po czasie, mężczyzna wręcz nie mógł uwierzyć, że tkwił w toksycznej sytuacji przez jakiś czas. Tak często jest, że po oczyszczeniu ze złych energii, zaczyna się widzieć jasno obraz sytuacji, co jest prawdziwe i warte starań, a co nie.

Wiele jest również historii o rytuałach miłosnych Marii Bucardi związanych z naprawą szkód po innych, obcych rytuałach, które okazały się czarną magią. Takie rytuały prowadzone przez inne firmy mogą działać, ale tylko na krótki czas, ponieważ wprowadzają czarną energię, pecha, problemy, braki, niedostatki. Wiążą energię i wolę drugiej osoby, a przecież miłość jest wolnością! Każdy z nas jest odpowiedzialny za to, co robi i wszystko wraca zwielokrotnione.

Może chcesz się podzielić własną historią miłosną związaną z rytuałami Marii Bucardi? Napisz koniecznie, może zostać zachowana pełna dyskrecja.

Rytuały miłosne, magia, czar, urok, Maria Bucardi

www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://mariabucardi.pl/pl/c/Akademia-Omen-Sententia/86 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

Maria Bucardi

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: