30 kwietnia Beltane, Noc Walpurgii to idealny czas na magię i rytuały miłości. Kwiecień i maj to miesiące piękna i miłości, wykorzystaj je!

Magia miłosna, rytuały miłosne, Maria Bucardi, bełtane, noc Walpurgii, 30.04

INSPIRACJE BELTANE, CZYLI JAK NAJKORZYSTNIEJ SPĘDZIĆ MAGICZNĄ NOC WALPURGII

Odbywają się co roku o podobnej porze, możesz zaglądać na stronę poniżej, by być na bieżąco i sprawdzić najważniejsze daty magiczne:

https://mariabucardi.pl

Kolaż Beltane Maria Bucardi

Moje inspiracje na Belatne – połączenie Bogini z Bogiem, wielkie wesele sił Natury to:

 • rytuały miłosne oraz rytuały płodności
 • rytuały uziemienia, kontaktu z Natura
 • wróżby miłosne
 • tę noc spędzamy z osoba, która jest dla nas ważna, gdyż symbolizuje ona także połączenie dusz. Czyli unikamy ludzi z którymi NIE chcemy się połączyć 
 • rytuały typowo wzmacniające kobiecość – cudną siłę kobiecości w kobiecie
 • rytuały typowo wzmacniające męskość – piękną siłę męskości w mężczyźnie
 • naturalną siłę tworzenia, płodności Natury –  można wykorzystać także w celu zrealizowania jakiegoś planu, przyciągnięcia czegoś, co ma przynieść owoce. np. w rytuałach lub afirmacjach, by nasz pomysł zrealizował się, przyniósł oczekiwany skutek. Wszelkie wizualizacje, afirmacje, techniki magiczne muszą być dobrze przemyślane, by przyciągnąć to, czego naprawdę chcemy, by to coś zrodziło się po jakimś czasie do życia.
Beltane 111 Maria Bucardi
 • uwaga – kontrolujemy nasze myśli, gdyż negatywne myśli także zrodzą się do życia, staną się materialne, żywe, realne!
 • do rytuałów warto wykorzystać sąsiedztwo brzóz, np. kręgi magiczne wśród brzóz, a także witki brzozy w formie rytualnej miotełki, listki brzozy na ołtarz Beltane.
 • taniec wokół ognia lub pomiędzy ogniskami w celu oczyszczenia i naenergetyzowania naszego ciala i duszy. Dla osób, które nie mogą spędzić tej nocy na zewnątrz przy pięknym ognisku – polecam taniec przy świecach.
 • jeśli nie świętujesz Beltane – Nocy Ognia, to mimo wszystko warto zapalić świece, by przegonić to, co ciemne i mroczne wokół Ciebie.
 • podstawa dekoracji w kolorze białym, zielonym, jasnozielonym.
 • do jedzenia to, co akurat wokół, czyli np. czosnek niedźwiedzi czy inne wonne świeże zielone rosliny, napoje np. z przytulii wonnej – http://pl.wikipedia.org/wiki/Przytulia_wonna
 • świece białe lub zielone, można dodać 1 świecę czerwoną symbolizującą ogień
 • białe naczynia
Beltane 111 Maria Bucardi
 • białe wstążki rozwieszone np. w lesie lub na balkonie – powiewające na wietrze. Uwaga po Beltane sprzątamy dekoracje by nie zaśmiecać lasu chyba, że wykonaliśmy je z naturalnych materiałów bez plastiku, wówczas mogą pozostać.
 • drzewo majowe – dekorujmy żywe drzewo – nie ścinamy!!! Można także stworzyć malutkie symboliczne w mieszkaniu z gałązek. Dekorujemy wstążkami i wianuszkiem z zielonych liści oraz z kwiatów.
 • kadzidełka/olejki afrodyzujące oraz stosowane w rytuałach miłosnych, m.in. Ylang- Ylang, jaśmin, drzewo sandałowe, neroli, roza, bez
Maria Bucardi
 • warto przygotować malutki poczęstunek dla istot zamieszkujących nasz dom – duszki i skrzaty domowe.
 • o świcie spacer po rosie, umycie twarzy, całego ciała kropelkami rosy – piękno, siła, powodzenie, szczęście, spełnienie
Rytuały miłosne, magia, czar, urok, Maria Bucardi

www.mariabucardi.pl

Akademia Omen Sententia: https://mariabucardi.pl/pl/c/Akademia-Omen-Sententia/86 

Blog: https://bucardimaria.com 

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Bezpłatny sklep: https://bucardi.pl

Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org

Drzewa Mocy: https://drzewamocy.org

Kamienie Mocy: https://kamieniemocy.org

 Karty Online- https://bucardimaria.com/rozloz-karty-i-wybierz-karte-na-ten-moment/

 Karty Online Zwierzęta Mocy – https://bucardimaria.com/2021/02/11/poznaj-twoje-aktualne-zwierze-mocy-orakel-marii-bucardi/

Wszystkie Wykłady Marii Bucardi znajdziesz rуwnież tutaj: https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

 Świece intencyjne, termin u Marii Bucardi (porada, jasnowidzenie), wykłady, słuchowiska, rytuały znajdziesz tutaj: https://mariabucardi.pl/

 Moje książki: https://mariabucardi.pl/pl/c/Ksiazki-Marii-Bucardi/37

 Mуj E- Mail: maria.bucardi@gmail.com

 Mуj Messanger: m.me/maria.bucardi

Twitter: https://twitter.com/mariabucardi

Pinterest: https://www.pinterest.pt/mariabucardi/

Instagram: https://www.instagram.com/mariabucardi/

 Facebook: https://www.facebook.com/Rytualy.Magia.Jasnowidzenie

Moja Grupy Facebook: https://www.facebook.com/groups/maria.bucardi

https://www.facebook.com/groups/magiabogactwa/

https://www.facebook.com/groups/jakbycprawdziwakobieta

Blog Medytacje dla Ziemi: https://rytualydlaziemi.org/

 Zwierzęta Mocy: https://zwierzetamocy.org/

Posadź drzewo: https://onosemina.org/

Youtube: https://www.youtube.com/user/MariaBucardi

https://www.youtube.com/c/MariaBucardiOmenSententia

Kim jest Maria Bucardi – https://bucardimaria.com/biografia-marii-bucardi/

Maria Bucardi

„Nazywam się Maria Bucardi. Od kilkunastu lat prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. Ukończyłam studia wyższe uniwersyteckie (historia świata) ze specjalizacją pedagogiczną oraz studia podyplomowe (dziennikarstwo), plus trzeci kierunek (psychologia), jako wolna słuchaczka. Posiadam przygotowanie pedagogiczne do nauczania na każdym poziomie, w tym na akademickim poziomie uniwersyteckim. Jestem autorką kilkunastu książek, setek artykułуw i tysięcy filmуw z zakresu rozwoju duchowego i osobistego, motywacji, inspiracji, szeroko pojętej duchowości, magii i rytualistyki, Lenormand, tarota, minerałуw, liczb (numerologii), psychosomatyki, żywiołуw, Aniołуw, magii, talentуw wyższych i weganizmu. Jako osoba zaufania publicznego zrzeszam kilkadziesiąt tysięcy Fanуw w mediach społecznościowych. Moje książki, wykłady, audiobooki sprzedały się w języku polskim w kilkuset tysiącach egzemplarzy. Na moim blogu: http://www.bucardimaria.com jest prawie 10 milionуw odwiedzających…..” (fragment)

Moje Strony na Facebook:

Magiczny Świat: https://www.facebook.com/Magiczny-%C5%9Awiat-1020033218030107

Jak rozmawiać z Aniołami: https://www.facebook.com/jakrozmawiaczaniolami

Jak aktywować dobre energie: https://www.facebook.com/Jak.aktywowac.dobre.energie

Rytuał Miłosny: https://www.facebook.com/rytual.milosny

Rytuały dla Ziemi: https://www.facebook.com/rytualy.dla.matki.ziemi

W zielonych oczach wiedźmy: https://www.facebook.com/W-zielonych-oczach-wiedzmy-1593002090919568

Jak być prawdziwą kobietą? https://www.facebook.com/Jak-by%C4%87-prawdziw%C4%85-kobiet%C4%85-116288133835159/

Magia bogactwa. Rytuały i zaklęcia na bogactwo i obfitość https://www.facebook.com/MagiaBogactwa/

OnoSemina.org https://www.facebook.com/OnoSeminaorg-286463958923366/

Opublikowane przez mariabucardi

Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤ Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com Maria Bucardi - jej misją jest pomagać osobom indywidualnym, naturze i Ziemi. Od wielu lat motywuje, by obudzić w sobie głos serca i tworzyć przyszłość pełną świtała, miłości, szczęścia, zdrowia, bogactwa i harmonii. Jest autorką ponad 20 książek, tysięcy godzin filmów, podcastów, kursów online z dziedziny duchowości, energii, magii, aniołów, psychosomatyki oraz roślin, kamieni, zwierząt i miejsc mocy. Wszystko to, z dodatkiem jej wyjątkowego stylu, który inspiruje i przyciąga osoby z całego świata. Stworzyła organizację zalesiającą i chroniącą tereny natury onoSemina.org, Magiczną Oazę - teren po pożarze przemieniony w tropikalny las oraz posadziła miliony roślin. Od lat prowadzi co miesiąc Medytację dla Ziemi, której celem jest przywrócenie dobra i harmonii na Ziemi oraz wsparcie dla planety jako żyjącej istoty. Żyje bez plastiku i w sposób przyjazny dla środowiska oraz jest najlepszym przykładem, że weganizm to samo zdrowie. Wierzy, że każda osoba jest bardzo ważna i jedyna w swoim rodzaju, ma ogromny wpływ na swoje życie oraz cały świat, tylko nie zawsze jest tego świadoma lub boryka się z tak ciężkimi problemami, że nie ma siły tego dostrzec. Dlatego również pomaga osobom indywidualnym na ich życiowej drodze, np. odnaleźć miłość i drugą połowę, przywrócić zdrowie, spokój wewnętrzny i radość, cieszyć się bogactwem finansowym i duchowym, odnaleźć w sobie piękno, wyjątkowość oraz powołanie. Choć zawsze powtarza, że nie jest nauczycielem, czy mistrzem - to uczy się od niej tysiące osób z całego świata, w tym wielu coachów, terapeutów i profesjonalistów. Jej Akademia Omen Sententia to miejsce online, w którym zdobędziesz klucze wtajemniczenia i odkryjesz wiele sekretów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: